Menu

> O Firmie
> Cennik
> Oferta
> Galeria jachtów
> Promocja
> Czartery ze skiperem
> Dziennik pokładowy
> Obsługa jachtu
> Zamów czarter
> Kontakt
> Dojazd
> Kupno/sprzedaż
> Galeria zdjęć
> Dam Pracę
> Stocznia


Aktualności

2019-01-26

Majówka to czas zabawy, a tej z pewnością nie zabraknie na naszych jac...
                             więcej >>

2019-01-06

Szanowni Państwo, Pomimo tego, że za oknem skrzypiący mróz wielu że...
                             więcej >>


Zdjęcie dnia

Tagi
Czarter jachtów Czarter mazury Czarter

O firmie

Historia firmy

Historia firmy HORNET CZARTER sięga roku 1975. Założyciele firmy postanowili przemienić swoją ogromną pasję i miłość do żeglarstwa w profesjonalną firmę szkutniczą. Jako pierwsza powstała mała stocznia, która z biegiem czasu  zamieniła się w dużą  na terenie o powierzchni 1500 m2 w tym dwoma halami wyposażonymi w profesjonalne urządzenia. Do dnia dzisiejszego hale stoczni opuściło  ponad 1000 jachtów dla armatorów z Polski i Europy.


Kolejnym krokiem w rozwoju było uruchomienie firmy czarterującej jachty. Komfortowe, wygodne i wykończone w najwyższym standardzie przy użyciu najwyższej jakości materiałów i najnowocześniejszych technologii, jachty HORNET CZARTER są inne niż wszystkie.

Rozpoznasz je na pierwszy rzut oka:
  • jako jedyne na Mazurskich Jeziorach jachty Hornet Czarter mają żółty kolor kadłuba z czarnymi pasami,
  • jako jedyne posiadają bogate wyposażenie w wersji standardowej wszystkie jachty HORNET CZARTER wyposażone są w silnik stacjonarny, ogrzewanie, radio z odtwarzaczem CD, telewizor,  elektryczną windę do kładzenia i podnoszenia    masztu, echosondę. Posiadają osobną łazienkę i toaletę, kuchnię, lodówkę elektryczną,      bieżącą wodę zaburtową oraz bieżącą wodę pitną,a dzięki ogrzewaniu z jachtów można korzystać od maja do października.


 

Standardową usługą firmy HORNET CZARTER są weekendowe rejsy ze skiperm  dostępne dla wszystkich tych osób, które nie posiadają odpowiednich uprawnień lub umiejętności samodzielnego żeglowania.Misją HORNET CZARTER jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości usług, a w szczególności wysokiego komfortu, wygody i  bezpieczeństwa jachtów wchodzących w skład naszej floty Zadowolenie naszych klientów jest dumą naszej firmy.
 
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.