Menu

> O Firmie
> Cennik
> Oferta
> Galeria jachtów
> Promocja
> Czartery ze skiperem
> Dziennik pokładowy
> Obsługa jachtu
> Zamów czarter
> Kontakt
> Dojazd
> Kupno/sprzedaż
> Galeria zdjęć
> Dam Pracę
> Stocznia


Aktualności

2019-01-26

Majówka to czas zabawy, a tej z pewnością nie zabraknie na naszych jac...
                             więcej >>

2019-01-06

Szanowni Państwo, Pomimo tego, że za oknem skrzypiący mróz wielu że...
                             więcej >>


Zdjęcie dnia

Tagi
Czarter jachtów Czarter mazury Czarter

Dziennik pokładowy

Bazując na dotychczasowym doświadczeniu oraz mając na celu stałe doskonalenie świadczonych przez HORNET CZARTER usług każdy z naszych jachtów został wyposażony w  DZIENNIK POKŁADOWY wraz z INSTRUKCJĄ UZYTKOWANIA jachtu TES 32 DREAMER.
Czarterowane Państwu jachty są z niewielkimi przerwami intensywnie eksploatowane od kwietnia do października każdego roku  . Na jachcie znajduje się wiele urządzeń poddawanych podczas rejsu  ogromnym obciążeniom. Wiatr, woda, wszechobecna wilgoć to bardzo trudne środowisko, w którym sprzęt i urządzenia ulegają naturalnemu w tych warunkach zużyciu. Jest to jak najbardziej naturalny proces i jesteśmy przekonani, iż jest to dla Państwa zrozumiałe. . Z tego też względu prosimy Państwa o wszelkie uwagi dotyczące funkcjonowania jachtu i zamontowanych na nim urządzeń oraz osprzętu i wyposażenia znajdującego się na jachcie.
Jednocześnie zwracamy się do Państwa o zapoznanie się z instrukcją użytkowania jachtu  i przestrzeganie zawartych w niej zasad. Prosimy również o dbałość o powierzone Państwu mienie i traktowanie go jak własnego. Takie działanie przyczyni się do tego, że jachty przetrwają wiele lat w dobrym stanie, a Państwo z przyjemnością skorzystacie z naszych usług w kolejnych latach.
Życzymy Państwu udanego rejsu.

Maciej Łukaszewicz